IIPLAN GOLD®

Proč iiplanGold®?

Zlato je investice, která nepodléhá inflaci a ekonomické krize jeho cenu dokonce zvedají. Představuje pojistku peněz i ostatních investic ve chvílích, kdy se jim zrovna nedaří. Investiční zlato je v Evropské unii osvobozené od DPH.

Spoření iiplanGold® je kryté fyzickým zlatem. Každou platbou si koupíte odpovídající množství zlata. Vaše úspory budou kopírovat cenu investičního kovu a vy využijete všech výhod, které držení investičního zlata přináší – dlouhodobé zhodnocení a zajištění proti ztrátě hodnoty.

iiplanGold® vám přináší nejnižší cenu fyzického investičního zlata. Výhodou není jen velmi zajímavá cena, kupujete ryzí zlato, které pochází z prestižní rafinérie PAMP ze Švýcarska a je ověřitelné přes VERISCAN. VERISCAN je unikátní technologie rafinérie PAMP, která umožňuje velmi jednoduše a bez poškození slitků či mincí prověřit jejich pravost.

Je na vás, jestli vám budeme postupně posílat slitky nebo mince, které rozšíří vaše zlaté portfolio, nebo vám budeme vyplácet peníze. Sami si navíc můžete zvolit, v jaké měně bude výplata probíhat, zda jednorázově nebo pravidelně. I tuto volbu s iiplanGold® máte.

Spoření iiplanGold® si sjednáte z pohodlí domovaUrčíte jen, jakou částku měsíčně chcete do zlata ukládat. Na svůj e-mail obdržíte návrh smlouvy, který potvrdíte (podepíšete) první platbou. Vedle pravidelných plateb můžete libovolně zasílat mimořádné vklady. Spoření si přizpůsobíte vaší momentální situaci, bez poplatků a bez sankcí.

Investiční plán do zlata

Přejete si položit otázku nebo sdělit Váš požadavek majiteli webu?    Pole označená * jsou povinná.