IBIS InGold®

O společnosti IBIS InGold ®

Společnost IBIS InGold ®, a. s.(IČO 25525433 se sídlem v Praze, Rybná 682/14 (Burzovní palác)) je obchodníkem s cennými kovy registrovaný u České národní banky.

IBIS InGold®

Zajišťuje prodej i výkup cenných kovů jak v České republice i v dalších zemích (aktuálně Slovensko, Polsko, Maďarsko, Slovinsko, Litva, USA, připravují se Rakousko, Německo, Švýcarsko, Velká Británie).

Společnost IBIS InGold ®, a.s. poskytuje svým odběratelům produkty světových rafinerií cenných kovů (certifikovaných mincoven):

 • Investiční zlaté a stříbrné slitky od švýcarské rafinerie PAMP SA,
 • Investiční stříbrné mince z The Royal Canadian Mint,
 • Investiční zlaté mince z Royal Australian Mint,
 • Investiční stříbrné mince od The Perth Mint.
Fortuna

Podrobné informace

Společnost IBIS InGold ® , a. s. odebírá investiční cenné slitky a mince pouze z oficiálních zdrojů, nikdy neprodává slitky z oběhu. Dává tak svým zákazníkům garanci, že budou prvním držitelem slitku či mince, kterou si objednají. Základní sortiment tvoří nejprestižnější investiční zlaté a stříbrné slitky a mince s označením Good Delivery (garance kvality).

Rafinerie PAMP je uznávaná jako celosvětový lídr v produkci slitků drahých kovů o hmotnosti od 1 g do 100 g. Slitky této rafinerie jsou unikátní svými dekorativními vzory a zpracováním. I Kanadská královská mincovna si vybudovala svoji světovou pověst díky dokonalému dodržování kvality a čistoty. Mince s motivem javorového listu, které najdete v nabídce, je nejryzejší mincí, která se pravidelně razí. Investiční mince australské mincovny The Perth Mint patří zase díky svým motivům k těm nejoblíbenějším. Oblíbili si je nejen investoři a střadatelé, ale i sběratelé.

Mimo  standardní  nabídku,  kterou  společnost  nabízí,  se  na  ni zákazníci  mohou  obrátit  i  se  speciálními požadavky na dodání platiny a paladia.

Při nákupu investičních cenných kovů má zákazník opravdu širokou volbu. Vedle standardního jednorázového nákupu  nabízí propracovaný  systém  pravidelného  investování  a  spoření  v  několika  modifikacích  – pravidelný nákup, spoření na nákup či inteligentní investiční plán – iiplan ® . Každému zákazníkovi tak může nabídnout řešení, které odpovídá jeho možnostem, potřebám, ale i jeho preferencím a přáním.

Nejmodernějším  a  naprosto  unikátním  je  Inteligentní  investiční  plán (iiplan®),  který  klientům  umožňuje  okamžitou proporční fixaci ceny dle aktuálního kurzu (zjednodušeně řečeno, každá připsaná platba se okamžitě mění na část vybraného investičního slitku). Je to skutečně flexibilní produkt, který může každého zákazníka provázet celým jeho životem, je možné jej převést i na další osobu (např. na dítě, které dosáhne plnoletosti).

Aby byl zákazníkům zajištěn komfort nákupu, je připraveno několik cest, jak mohou investiční cenné kovy nakoupit.

 • internetový obchod IBIS InGold (kde si zákazník sám provádí nákupy),
 • zákaznická linka (informační linka, ale i servis pro zákazníky – operátor dle požadavku sjedná nákup či spoření),
 • obchodníci a partneři obchodu IBIS InGold.

Veškeré zaplacené investiční mince a slitky předává zákazníkovi do jeho vlastních rukou, nejsou nikde deponovány a neexistuje žádný množstevní limit, kdy je možné fyzické předání realizovat. Platbu je možné realizovat buď formou dobírky (do 100 000 Kč) nebo bankovním převodem. Cenu investičních slitků a mincí ovlivňuje cena komodit na burze. S výjimkou iiplanu ® , kde fixace probíhá postupně, se cena slitků a mincí fixuje v okamžiku jejich zaplacení (připsání platby na účet společnosti). Jako bonusy společnost IBIS InGold ® , a. s. svým zákazníkům nabízí:

 • garanci ceny jednorázového nákupu dle objednávky u nákupů do 100 000 Kč včetně, a to po dobu 4. pracovních dní,
 • garanci ceny jednorázového nákupu dle objednávky při platbě na dobírku,
 • garanci ceny jednorázového nákupu maximálně dle objednávky u nákupů nad 100 001 Kč v případě expresní platby (připsání platby za objednávku na účet prodávajícího do následujícího dne). Jestliže se po uzavření objednávky cena investičních slitků a mincí zvýší, je garantovaná výše dle objednávky, pokud cena klesne, je zákazníkovi vrácen přeplatek,
 • výkupní prémii při zpětném prodeji investičních slitků a mincí nakoupených v obchodě DoZlata.

Mezi přednosti bezpochyby patří i nadstandardní depozitní sklady v České republice, které i v současných turbulentních poptávkových vlnách garantují expedici více jak 96 % sortimentu do 48 hodin.

Ukázka sortimentu od hlavních dodavatelů
(PAMP SA a Royal Australian Mint):

PAMP SA: Fortuna,
PAMP SA – investiční slitek Fortuna v plastovém obalu – certifikátu – včetně veriscanu

Royal Australian Mint: Kangaroo,
Kangaroo investiční mince v certifikátu včetně veriscanu

Melita

Brittannia

Investice do zlatých mincí

Přejete si položit otázku nebo sdělit Váš požadavek majiteli webu?  Pole označená * jsou povinná.