Reference

Pamatuji si jednu příhodu, kterou mi vyprávěla moje babička. Měli v rodině našetřeno mnoho peněz, aby si mohli koupit do hospodářství koně, který by jim ulehčil od náročné roboty. Přišla však měnová reforma a o veškeré úspory přišli. Existují jen dvě pozemské hodnoty, které přetrvávají, a to jsou rodina a zlato. Investice do zlata je důležitá především v době blahobytu, jeho cena je příznivá a dlouhodobě vede ke zhodnocení, neboť jeho hodnotu nelze „seškrtat“, podobně jako u peněz.

Jsem rád, že máme dnes možnost tak snadného investičního nástroje, který nabízí pan Ing. Viktor Harnach. Věřím, že kdyby moje babička měla možnost takto pravidelně „konzervovat“ své pracně vydělané peníze, uchránilo by ji to od značných nesnází.

Karel Chudý, MgA., M.Mus., hudebník a hudební producent, Praha, s rodinou

Zlato? Nikdy mi nic neříkalo, ani jsem ho neměla ráda – jsem zrozená v Raku – žádné zlaté šperky. Pak ale přišla chvíle, kdy jsem zvažovala, co s naspořenými penězi. Až mi můj finanční poradce pan Harnach poradil, že je možné koupit si nějaké zlaté cihličky. Učinila jsem tak na jeho doporučení zpočátku trochu s obavami a teď mám pocit, že se ty moje penízky trochu zhodnotily, zhmotnily. Najednou mělo to zlato úplně jinou dimenzi a byla jsem spokojená, že něco konkrétního vlastním. Vyprávěla jsem to kamarádce, no a té se to také velmi zalíbilo. Chtěla podarovat děti, peníze – jsou fajn, ale jako dárek? Takže také něco přeměnila v cihličky a teď má dárek, který má trvalou hodnotu, není tak obvyklý a o to víc potěší.
Hodnocení: zprvu trochu negativní náhled, teď spokojenost.

Ing. Renata Hoetzelová, projektantka, Praha, s rodinou

Doporučení investovat do zlata jsem zprvu vnímal, že se nás netýká. Dnes tuto investici považuji za stěžejní. Využil jsem poradenství pana Ing. Viktora Harnacha a rozdělil naše rodinné zdroje do různých investičních segmentů. Klíčové bylo, porozumět smyslu takového postupu. Naše rodinné investice jsou rozumně uspořádané, zejména s ohledem na zajištění budoucnosti, a nikoliv rozptýlené v různých nekonsolidovaných produktech, často i ztrátových, z dob minulých.

Ing. Libor Rambousek, předseda představenstva CeWe Color, a. s., Praha, s rodinou

Před nedávnem mne oslovil můj dlouholetý a osvědčený finanční poradce pan Ing. Viktor Harnach, a doporučil mi investování do zlata. Po počátečním váhání jsem si s ním dohodl schůzku, kde mi vše vysvětlil a ukázal a já se rozhodl jeho doporučení přijmout. Sepsal se mnou příslušnou smlouvu s uvedením čísla účtu, na který mám poslat dohodnutou částku. Celá transakce proběhla nečekaně jednoduše a rychle. Druhý den po poukázání peněz na daný účet mi byl doručen mail, že moje objednávka je připravena k odeslání. Za 3 dny mi byl poštou doručen balíček, který obsahoval dohodnutý počet krásných zlatých slitků s příslušnými certifikáty. Část těchto slitků jsem již použil k tomu, že jsem jimi podaroval své děti i vnoučata a mám velice dobrý pocit, že moji potomci budou mít na mne krásnou památku trvalé hodnoty. Investování do zlata vřele doporučuji, protože jsem přesvědčen, že tato investice nemůže nikdy ztratit svoji hodnotu.

Ing. Jaroslav, projektant, Praha

S panem Harnachem se známe zhruba od roku 2003, kdy jsme s jeho pomocí uzavírali pojištění, spoření aj. Jeho rady využívá celá rodina. Na podzim roku 2018 nás pan Harnach kontaktoval s nabídkou další možnosti investování do budoucnosti, hlavně na důchod a také se zmínil o možnosti investování do zlata. V prvním momentě jsme si mysleli, že tato nabídka není vhodná pro nás, měli jsme z ní obavu, ale pan Harnach nám vysvětlil, že investice do zlata je bezpečná. Vše po telefonu vysvětlil a zaslal do mailu materiály. Následně na osobní schůzce vše dovysvětlil, měl již s sebou připravenou smlouvu, pokyny k trvalému příkazu. Ukázal i fyzicky zlatou cihličku, která vždy po naspoření určité částky, dorazí. Což je velice příjemný pocit, mít něco v ruce. Každý měsíc po odeslání platby přijde do mailu potvrzení od obchodní společnosti o obdržení platby a další informace ke stavu uzavřené smlouvy. Což je také velice příjemné. Zpětně hodnotíme rozhodnutí investování do zlata velice rozumně. Dokonce jsme využili možnosti volných finančních prostředků a zaslali větší částku, než je uzavřena ve smlouvě. Zatím naše zkušenost s obchodem je velice pozitivní a můžeme ji každému doporučit.

Manželé Kateřina a Milan Novákovi, Praha – východ

Pan Ing. Harnach pro mě pracuje už 20let. S jeho radami jsem velice spokojená. Nikdy jsem z investovaných peněz neztratila ani haléř. Do zlata investuji už 8 let a vážím si toho, že mi tato investice byla nabídnuta. Nikdy jsem neměla problémy. Smlouva a obchod proběhl rychle a k mé spokojenosti. Za všechno Vám, pane Harnachu, srdečně děkuji!

Anna Faktorová, zdravotnice, Praha

S panem ing. Harnachem spolupracuji již mnoho let a na základě jeho doporučení jsem se rozhodnul investovat určitou sumu peněz do zlata. Na začátku mi pan Harnach vysvětlil pozitiva i negativa tohoto rozhodnutí a po určení strategie mi nabídl a ukázal, jak provést vlastní úkony. Jako bonus jsem využil možnost získat finanční odměnu za doporučení dalšího klienta. Tímto chci také poděkovat panu Harnachovi za úspěšné doporučení, které oceňujeme a které budeme využívat i v budoucnu, jak doufám.

Roman Šinták, manažer, s rodinou, Praha – západ

S panem Harnachem spolupracujeme oblasti investování do zlata a stříbra asi 10 let a v oblasti ostatních investic snad 25. Absolvovali jsme na základě jeho rad již několikátou investici tohoto druhu k naší všeobecné spokojenosti. Jedná se o podrobné finanční konzultace vycházející ze znalostí naší rodiny a jejích potřeb. Vyhovuje nám způsob jednání i jeho organizace. Jeho asistence je stále aktivní a to i v případě, že jako investoři nesouhlasíme s aktuální nabídkou. Tuto referenci poskytujeme pro potřeby jeho nového webu s drahými kovy.

Taťjana a Ing. Jan Boučkovi, podnikatelé, s rodinou, Praha

Již od roku 1996 využívám rady a služby Ing. Viktora Harnacha, kde na jeho vynikajících stránkách www.harnach.cz a www.zlatosambicemi.cz jsou pravdivé a přínosné informace. Všem, kteří ušlechtilé kovy zlato a stříbro vlastní, je zajištěna kupní síla. Není to hromadění papírků, které slouží ke spekulacím bankovních institucí. Je to pojistka, která po celá staletí a tisíciletí udržuje roli prostředku pro uchování hodnoty. Všem, kteří chtějí porozumět, přeji skvělou spolupráci s Ing. Viktorem Harnachem.

MgA. Magdalena Bílková Tůmová, hudebnice a učitelka hudby, s rodinou, Praha

Reference - investice do zlata

Přejete si položit otázku nebo sdělit Váš požadavek majiteli webu?    Pole označená * jsou povinná.